Instituzioetako partaidetza

TOKIKO AGENDA 21

Ordezkariak:

  • Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.
  • Gentzane Reta Garralda Anderea.

ESKUALDEKO IKASTETXE PUBLIKOA

Ordezkaria: Sonia Madurga Arcelus Anderea.


CEDERNA-GARALUR

Ordezkaria: Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.


KONTUEN BATZORDE BEREZIA

Ordezkariak:

  • Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.
  • Aitziber Ugalde Martxueta Anderea.
  • Juan Pablo Itoiz Ibáñez Jauna.

IRATIKO BIDE BERDEA

Ordezkariak:

  • Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.
  • Gentzane Reta Garralda Anderea.

EHIZA BARRUTIA

Ordezkariak: Juan Pablo Itoiz Ibáñez Jauna.


MUSIKA ESKOLA

Ordezkariak:

  • Sonia Madurga Arcelus Anderea.
  • Joseba Corera Rípodas Jauna.
  • Maite Fernández Font Anderea.

NAFARROAKO UDAL ETA KONTZEJUEN FEDERAZIOA

Ordezkaria: Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.


KANPONDOA

Ordezkariak:

  • Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.
  • Jokin Arruti Iribarren Jauna.
  • Ekhiñe Gómez Laurenz Anderea.
  • Maite Fernández Font Anderea.
  • Joseba Corera Rípodas Jauna.

IRATI MANKOMUNITATEA (HIRI HONDAKINAK)

Ordezkariak:

  • Gentzane Reta Garralda Anderea.
  • Joaquín Goñi Germán Jauna.
  • Jokin Arruti Iribarren Jauna.
  • Aitziber Ugalde Martxueta Anderea.
  • Juan Pablo Itoiz Ibáñez Jauna.

IZAGA GIZARTE ZERBITZUEN MANKOMUNITATEA

Ordezkariak:

  • Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.
  • Maite Fernández Font Anderea.
  • Marisa Goñi Lacunza Anderea.

KONTRATAZIO MAHAIA

Ordezkariak:

  • Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.
  • Joaquín Goñi Germán Jauna.
  • Aitziber Ugalde Martxueta Anderea.

LEHENENGO ALKATE-ORDEA

Ordezkaria: Maite Fernández Font Anderea.


NAFARROAKO ANTZOKI SAREA

Ordezkaria: Joseba Corera Rípodas Jauna.


BIGARREN ALKATE ORDEA

Ordezkaria: Aitziber Ugalde Martxueta Anderea.


AGOITZ-AEZKOAKO EUSKARA ZERBITZUA

Ordezkaria: Ekhiñe Gómez Laurenz Anderea.


DIRUZAINTZA

Ordezkaria: Aitziber Ugalde Martxueta Anderea.


UDALBILTZA

Ordezkaria: Ángel Martín Unzué Ayanz Jauna.


OINARRIZKO OSASUN ESKUALDEA

Ordezkaria: Marisa Goñi Lacunza Anderea.